maltepe escort
B05c5cd7ed8de2366836a84c33142f4e

Keleş Hukuk Bürosu kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmakta ve her geçen gün daha da büyümektedir. Şu an itibari ile 7 kişilik bir ekipten oluşan büromuz müvekkillerine daha iyi hizmet verebilmek için sürekli çalışmaktadır. Yeni çıkan kanunlar, güncel Yargıtay ve Danıştay kararları ile hukuki makaleler sürekli takip edilmekte ve çağın bütün gereklerine ayak uydurulmaktadır.

Keleş Hukuk Bürosu prensip olarak müvekkil memnuniyetini ön planda tutmakta olup, bunun sağlanması adına doğruluk ve dürüstlük, ulaşılabilirlik, hesap verebilirlik, objektiflik, sorunları en kısa yoldan en az masraf ile çözme, işi sonuna kadar takip yükümlülüğü ve kaliteli hizmet anlayışı gibi genel ilkeler doğrultusunda hareket etmektedir.

Büromuz Avukatlık Kanunu ve Avukatlık Meslek İlke ve Kurallarına sıkı sıkıya bağlı ve prensiplerinden ödün vermeyen kurumsal bir yapıda çalışmaktadır.

Keleş Hukuk Bürosu olarak müvekkillerimizin haklarını en etkili şekilde savunmak, hak ve menfaatlerini hukuka uygun şekilde temin etmek amacı ile çalışmaktayız.

Keleş Hukuk Bürosu müvekkillerinin bütün hukuki iş ve işlemlerini takip etmektedir. Büromuz hukukun bütün alanlarında bilgi ve tecrübe sahibidir.

Keleş Hukuk Bürosu dava ve icra takipleri dışında müvekkillerine sözleşme hazırlama, ihtarname keşide etme gibi diğer hukuki yardımlar ile birlikte hukuki danışmanlık hizmetleri de vermektedir.

Keleş Hukuk Bürosu bireysel ve kurumsal müvekkillerimize hukuki hizmet vermektedir.

Keleş Hukuk Bürosu şahıs veya şirketlere aylık ücretli hukuki danışmanlık hizmeti de sunmaktadır. Bu hizmet kapsamında her ay düzenli şekilde rapor sunulmakta ve müvekkiller istedikleri hizmete daha uygun fiyatlar ile ulaşabilmektedirler.

Keleş Hukuk Bürosu, danışmanlık haricinde kalan dava ve icra takiplerini de gerçekleştirilmektedir.

Keleş Hukuk Bürosu edindiği tecrübe sayesinde birçok büyük şirkete danışmanlık yapmaktadır. Büromuz genel itibari ile asansör, inşaat, petrol, mobilya ve tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmaların danışmanlığını yapmaktadır.

Keleş Hukuk Bürosu İstanbul dışında da hizmet sunmaktadır. Trabzon, Ankara, Sakarya, Kocaeli, Karabük, İzmir, Antalya, Samsun, Bursa gibi bir çok ilde de dava ve icra takipleri yürütmektedir.

Keleş Hukuk Bürosu ayrıca teknik ve özel bilgiyi gerektiren özel konularda kendi alanında uzman akademisyenlerden hukuki mütalaa da almaktadır.

İnternet sitemizde yer alan bilgiler reklam amacı taşımamakta sadece büromuzun çalışanlarını ve çalışma şeklini tanıtmak ve mesleki faaliyetlerimizi müvekkillerimize tanıtmak için yayınlanmaktadır.


Bize Hemen Ulaşmak için

0216 572 62 60 – 61

E-Posta Gönder
Buy now